Manikyr & Pedikyr

MIRESEVINI NE MEDICAL SPA REPEAT

Thonjte jane aksesoret tuaj me te cmuar.

Bukuria qendron ne detaje.

Mendoni per dhuraten me te bukur per duart & kembet  tuaj!

 • Manikyr i Thjeshte
 • Manikyr SPA
 • Manikyr Xhel
 • Thonj Me Tipsa
 • Pedikyr I Thjeshte
 • Pedikyr SPA
 • Pedikyr Kurativ
 • Trajtim Me Parafine

Manikyr i thjeshte

Kujdesuni per formen perfekte dhe shkelqimin e thonjve tuaj . Ngjyra e zgjedhur nga ju apikohet me shume finese pasi i eshte dhene forma e duhur.

Manikyr SPA

Fuqia e zemres shprehet nepermjet duarve . Kujdesi per to eshte gjithmone i pamjaftueshem. Ky trajtim eshte ai qe do ta shijoni ne te gjitha hapat e tij. Pas pastrimit te detajuar te kutikulave, i jepet forma ne vartesi te preferencave te klientit. Scrub-i do te pastroje ne thellesi te lekures duke eleminuar qelizat e vdekura. Kalciumi dhe vaji hidratant pas scrubit permiresojne qarkullimin e gjakut duke bere qe duart tuaja te kene shkelqimin e duhur.

Manikyr Xhel

Per vajzat qe e kane kohen e kufizuar, kjo eshte zgjidhja me optimale. Thahet shume shpejt dhe i jep nje mbrojte extra thonjve tuaj. Mund te eksperimentoni me ngjyrat dhe design sipas preferencave tuaja. Vaji i kutikulave dhe kremi hidratant qe aplikohen ne fund ushqejne dhe sigurojne nje pamje fantastike te duarve.

Thonj me tipsa

Zgjatimi i thonjve eshte aksesori me i bukur qe mund ta perdorni per duart tuaja. Nese deshironi te ndryshoni formen aktuale ose keni probleme me zgjatimin e tyre , kjo eshte menyra me e sofistikuar per ta bere realitet. Thonjte ndihen te mbrojtur dhe te dizenjuar sipas stilit tuaj. Perdorni fantazine ne ndryshimin e stilit te thonjve tuaj.

Pedikyr i thjeshte

Bukuria e kembeve qendron ne detaje . Kujdesi minimal ju ndihmon ne estetiken e kembeve dhe ne parandalimin nga carja e thonjve. Luani me ngjyrat dhe njekohesisht kujdesuni per to.

Pedikyr SPA

Kembet do tju cojne aty ku eshte dashuria. Trajtimi i kembeve eshte esencial ,ndihmon ne qarkullimin e qakut dhe ne relaksimin tuaj. Kembet jane te vetmet qe qendrojne te mbyllura per shume kohe , si te tilla meritojne shume perkujdesje. Pastrimi i hollesishem dhe aplikimi i scrubit do tju ndihmojne ne moskrijimin/kurimin e edemave te lekures. Gjumi juaj do te permiresohet dhe estetika do te jete fantastike.

pedikyr kurativ

Kuroni kembet tuaja nepermjet nje trajtimi intesiv . Pastrimi i thelle i lekures dhe eksfolimi i saj eshte faza e pare e nje hidratimi te thelle te lekures. Trajtimi i kujdesshem nga kallot eshte i domosdoshem ne aspektin shendetesor dhe i ben kembet tuaja terheqese. Masazhi ne fund te trajtimit ju ndihmon ne reduktimin e dhimbjeve te kembeve dhe shpines. Aplikimi i produkteve speciale ndihmon ne qarkullimin e mire te gjakut dhe reduktimin e mykut ne lekure. Ngjyra e thonjve qe do te zgjidhni do tju jape prekjen finale te trajtimit.

Trajtim me parafine

Trajtimi i cili ndihmon qe lekura juaj te ruaje hidratimin natyral te saj. Trajtimi juaj i preferuar me plot ngrohtesi dhe energji pozitive. Zbut dhe trajton lekuren tuaj nga acarimet momentale. Ideal ne permiresimin e qarkullimit te gjakut dhe ne relaksin qe ju dhuron muskujve. Dhimbja e nyjeve te duarve / kembeve mund te reduktohet butesisht gjate aplikimit te rregullt te parafines. Aplikohet ne duar dhe kembe duke ju dhururar nje lekure te bute plot shkelqim.

Ofertat e sezonit
Zgjidh & dhuro nje GIFT Card

Shen Valentini

Pakete per te dashuruarit
Lek 4999 Cifti
 • Masazh Suedez
 • Hot Stone
 • Lavender

Shen Valentini

Pakete per te dashuruarit
Lek 4999 Cifti
 • Masazh Suedez
 • Hot Stone
 • Lavender

Spa Packages, Body Treatments

REPEAT MEDICAL SPA

Kombino trajtimet, perfito me shume

Experience an extensive menu of our others treatments: