Trajtimet e Flokeve

MIRESEVINI NE MEDICAL SPA REPEAT

Stili juaj fillon nga floket.

Floku i shendetshem flet shume per  JU.

 • Trajtim Infrared
 • Trajtim I Flokeve Me Avull
 • Trajtimi Detox 100% Organic
 • Trajtim Kundra Renies Kerastase
 • Trajtim Kerastase Chronologiste
 • Sherbime Te Tjera

Trajtim Infrared

Trajtimi me piastren infrared riparon demtimet e flokut, me produktet 100% organike . Mbush kutikulen e flokut me aminoacide dhe proteina dhe i jep ushqimin e duhur flokut “te rraskapitur” dhe e rinderton ate duke e kthyer ne nje floke te shendetshem.

Trajtim I flokeve me avull

Trajtimi permes avullit inkurajon qarkullimin e gjakut ne koke duke stimuluar qelizat e lekures se kokes per prodhimin apo rritjen e flokeve me perdorimin e maskes e cila aplikohet ne floke dhe qendron nen avull 15-20 min. Avulli gjithashtu ndihmon hapjen e kutikules se flokut per te depertuar i tere produkti ne floke dhe ashtu ndihmon sherimin e flokeve te demtuar. Trajtimi me avull perdoret per rigjenerimin e flokve te demtuar me shampo me kreatine , per floke te thate, floke me yndyre per floke te dekolorua . Perfshin dhe masazhin relaksues edhe krehje.

Trajtimi Detox 100% organic

Trajtimi me ampula dhe maske te dizenjuar per te rivitalizuar scalpin dhe floket e demtuar. Ne vetem 30minuta permireson elasticitetine flokeve, duke sigururar shkelqim, volum dhe forcimin e tyre.

Trajtim kundra renies Kerastase

Stresi, ndotja, ndërprerjet hormonale ose dietike mund të shkaktojnë rrallimin e flokëve dhe humbjen e flokëve. Trajtimi yne I ampulave Kerastase kombinuar me përbërës aktivë si Stemoxydine® dhe Yang Complex eshte formula e krijuar per floke te shendetshem dhe te dendur

Trajtim Kerastase Chronologiste

Per rigjenerimin e plote te flokeve tuaj provoni linjen Cronologiste. Me formulen e pasuruar me kaviar , Chronologiste trajton floket duke filluar nga skalpi deri ne gjatesi.

Sherbime Te Tjera

 • Larje Floku
 • Krehje
 • Krehje me onde
 • Prerje Floku
 • Prerje per femije
 • Prerje meshkuj
 • Difuzor
 • Gersheta
 • Heqje Vetulla
 • Boje Vetullash
 • Vetulla Lamination
 • Qerpike Lvl
 • Boje floku

Ofertat e sezonit
Zgjidh & dhuro nje GIFT Card

Shen Valentini

Pakete per te dashuruarit
Lek 4999 Cifti
 • Masazh Suedez
 • Hot Stone
 • Lavender

Shen Valentini

Pakete per te dashuruarit
Lek 4999 Cifti
 • Masazh Suedez
 • Hot Stone
 • Lavender

Se pari te kujdesemi per floket

REPEAT MEDICAL SPA

Kombino trajtimet, perfito me shume

Eksploro nje bote me perkujdesje