Trajtimet e Fytyres

MIRESEVINI NE MEDICAL SPA REPEAT

Perfeksioni fillon nga kujdesi i Lekures. 

Krijoni bukurine e lekures tuaj!

 • HydraMemory Massage
 • Remedy Massage
 • Active Pureness
 • Skin Regimen Treatment
 • Sublime Skin
 • SUBLIME SKIN 45 +

HydraMemory Massage

Ky trajtim eshte krijuar per te rikthyer kompaktesine, ushqyerjen dhe shkelqimin e fytyres. HydraMemory ofron nje pervoje unike fale aplikimit specific te maskes me furcat e Comfort Touch Face. Ky trajtim eshte I pershtatshem per meshkuj dhe femra qe perjetojne lekure te dehidratuar. Hidratim intesiv per fytyren, qafen dhe dekoltene me acid Hilauronik. Lekura behet me kompakte dhe parandalon shenjat e dukshme te plakjes se parakohshme. Ideale per te gjitha llojet e lekures,specifike per lekurat e dehidratuara dhe te stresuara.

Remedy Massage

I ftohti kerkon nje perkujdesje te vecante per ato persona qe kane lekure te ndjeshme. Ky trajtim do ta ushqeje,qetesoje dhe mbroje fytyren nga klima e ashper. Zbut dhe rikthen barrieren mbrojtese te lekures. Rinovon dhe zbut lekuren. Zbut skuqjen dhe acarimet. Tekstura dhe barriera e produkteve e bejne kete linje aleatin tuaj kryesor per te forcuar dhe qetesuar lekuren.Mbi te gjitha pa arome dhe ultra-delikate per lekurat e ndjeshme ,te brishta dhe me tendence skuqje.

Active Pureness

Pastrim I thelle dhe trajtim balancues per ta bere lekuren me te fresket dhe te paster.Ideale per lekura te yndyrshme,gjithashtu per lekure te thate ,te papaster dhe te ndjeshme.I jep nje pamje te fresket,te ndritshme dhe uniforme lekures.

Skin Regimen Treatment

Rinovon dhe rigjalleron lekuren e fytyres ,qafes dhe dekoltese fale sienergjise se .oksigjenuar. Trajtim ideal per meshkujt dhe femrat.

Sublime Skin

Maska fazike me vitamine PP dhe hexapeptide-8 ndihmone per te oksigjenuar indet e lekures dhe I jep nje efekt te forte menjehere.Teknologjia Archi-lift e linjes Sublime Skin ndihmon ne rigjenerimin e plote dhe te thelle te structures se lekures. Trajtimi Antiage eshte ideal per lekurat qe I kane shenjat e moshes.Ka nje efekt lifting shume aktiv qe vepron Brenda lekures .Produktet e Sublime Skin :rinovojne dhe riaktivizojne rigjenerimin e qelizave me nje veprim inovativ dhe peeling duke forcuar lekureny,rikonstruktuar perberjen e proteinave dhe mbushjen ,nepermjet nje mekanimizmi qe stimulon hidro-fillerin fale acidit hialuronik dhe lipo-filler, qe e rikrijon morfologjine e fytyres .Zbeh pamjen e rrudhave ne qafe dhe dekolte.

SUBLIME SKIN 45 +

Ky trajtim eshte projektuar per te lehtuar efektet e padeshiruara te plakjes apo hormoneve si ne lekure ashtu edhe ne emocione.Ky trajtimin ndihmon ne kunderveprimin e tharjes se lekures, humbjen e densitetit te lekures dhe brishtesise se saj. Fale teknologjise se Cell Support , strukturave inovative dhe teknikave speciale te masazhit ofrohet nje rrigjallerim i lekures. Ky ritual eshte ideal per moshat mbi 45 te cilat duan te kthehen pas ne kohe.

Ofertat e sezonit
Zgjidh & dhuro nje GIFT Card

Shen Valentini

Pakete per te dashuruarit
Lek 4999 Cifti
 • Prerje Flokesh
 • Hot Stone
 • Lavender

Shen Valentini

Pakete per te dashuruarit
Lek 4999 Cifti
 • Prerje Flokesh
 • Hot Stone
 • Lavender

Koha e kujdesit per lekuren eshte TANI!

REPEAT MEDICAL SPA

Kombino trajtimet, perfito me shume

Eksploro nje bote me perkujdesje